Antila 33 RHAPSODY

Myślę, że wszyscy już znają markę Antila. Niezwykle popularne modele 26cc oraz 27 stały się inspiracją do stworzenia nieco większego brata (lub siostry ;) ) – 'dziesięciometrowca’. W efekcie powstał jacht Antila 33, który jako jeden z największych na Mazurach czaruje nas przepiękną linią, kusi zmysłowymi kształtami, przykuwa wzrok nowoczesnym wyglądem.

Poznaj bliżej

ANTILA 33. Myślę, że wszyscy już znają markę Antila. Niezwykle popularne modele 26cc oraz 27 stały się inspiracją do stworzenia nieco większego brata (lub siostry ;) ) – dziesięciometrowca. W efekcie powstał jacht Antila 33, który jako jeden z największych na Mazurach czaruje nas przepiękną linią, kusi zmysłowymi kształtami, przykuwa wzrok nowoczesnym wyglądem. Może ciężko porównywać Antilę 33 do Tesa 32 Dreamera, ale mając w swojej ofercie tesy muszę przyznać, że pomimo niewielkiej cyfrowej różnicy jednej stopy, Antila jest odczuwalnie dłuższa i znacznie szersza. Tylny trap i w pełni otwarty, niczym nieograniczony kokpit sprawia, że wejście na jacht z pomostu jest bardzo proste i bezpieczne. Obsługa jachtu jest łatwa i intuicyjna. Silnik dysponuje duża mocą. Śruba napędowa jest tak dobrana by jacht był silny, radził sobie z falą i niesprzyjającym wiatrem a w razie potrzeby natychmiast wyhamował. Wszystkie liny sprowadzone są w jednym miejscu do kokpitu. Samohalsujący fok wymaga tylko początkowych ustawień a w trakcie rejsu pozostaje bezobsługowy. W przypadku cięższych prac jak podnoszenie masztu do dyspozycji jest elektryczny kabestan. Wszystko co potrzeba jest pod ręką a w dłoniach zdolnego żeglarza jacht daje się prowadzić wręcz w pojedynkę. Ze względu na gabaryty, stanowczo zalecam pomoc załogi w manewrach portowych.

Bimini jest ukłonem w stronę sternika, który w każdej sytuacji musi zmagać się z niedogodnościami pogody, takimi jak nadmierne słońce, wiatr i deszcz. A kto jak nie on, dba o nasze bezpieczeństwo? Nie zapominając o pozostałej części załogi dodatkowo mamy szprycbudę. Spełnia ona podobną funkcję, jednak dzięki niej można również zachować komfortowe warunki wewnątrz jachtu – nie przenika wówczas uporczywe zimno i wilgoć, a wychodząc na zewnątrz w wyjątkowy skwar korzystamy z uroku cienia. Dodatkowy element łączący daszek z szprycbudą umożliwia zakrycie całego kokpitu podczas odpoczynku w porcie. Temu rozwiązaniu zawdzięczamy niezwykłą swobodę korzystania z jachtu – czy słońce, czy deszcz, czy chociażby ciekawskie spojrzenia osób niepożądanych.

Wnętrze jachtu jest obszerne, wygodne. Skórzane kanapy w mesie zapewniają komfort dają uczucie pełnego luksusu. Ciepła woda jest doprowadzona zarówno do części kuchennej, łazienkowej jak i do prysznica znajdującego się w kokpicie. Trzy zamykane dwu osobowe koje to dyskretne sypialnie z wygodnymi szerokimi materacami.

Czarter zaczynamy z portu Łabędzi Ostrów koło Giżycka – Mazury.

Kluczowy cechy

Silnik stacjonarny 27KM

Ster strumieniowy

Ogrzewanie

Ciepła woda

Echosonda

Toaleta typu morskiego

2 koła sterowe

Fok samo-halsujący

Wyposażenie

ubezpieczony
stacjonarny silnik VETUS diesel, 27KM
zabudowa w drewnie indian apple
rok budowy 2016
ECHOSONDA/LOG/GPS
SZPRYCBUDA
BIMINI z dostawką pozwalającą na zadaszenie całego kokpitu
grot na łożyskowanych pełzaczach z Lazy Jack (grot z możliwością refowania)
samohalsujący fok na sztywnym sztagu z osłonami UV
wszystkie liny sprowadzone do kokpitu (bloki zwrotne, stopery, kabestany)
miecz uchylny
2x KOŁO STEROWE
STER STRUMIENIOWY
patent do kładzenia masztu
kabestan elektryczny
podwójny sztormreling
stolik w kokpicie
oświetlenie elektryczne
TV + smart tv (android)
radio CD/MP3 Android, centrum multimedialne
gniazdo do ładowania tel. komórkowych w każdej kajucie
kuchenka gazowa
naczynia nietłukące się, sztućce, naczynia kuchenne
instalacja wody pitnej i zaburtowej
ciepła woda - bojler
prysznic z ciepłą wodą w kokpicie
OGRZEWANIE - Eberspächer diesel, niezależne
LODÓWKA agregatowa, elektryczna, 40l
WC elektryczne, typu morskiego
środki ratunkowe
cumy, obijacze, kotwica, pagaje, bosak
podstawowe narzędzia

Dane techniczne

Model jachtu Antila 33
Wymiary długość/szerokość 9.99m / 3.24m
Zanurzenie minimalne/maksymalne 0.45m / 1.80m
Wysokość w kabinie 1.95m
Powierzchnia żagli: 50m2
Liczba osób komfortowo 6-8
Liczba osób maksymalnie 9
Port wypłynięcia Łabędzi Ostrów - Piękna Góra koło Giżycka

Cennik 2023

……... - 28.04 550
28.04 - 03.05 750
03.05 - 28.05 600
28.05 - 07.06 650
07.06 - 11.06 800
11.06 - 24.06 650
24.06 - 08.07 700
08.07 - 19.08 800
19.08 - 26.08 750
26.08 - 02.09 650
02.09 - 22.10 600

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami !

Zarezerwuj już dziś

Antila 33 RHAPSODY

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu