Antila 33 RHAPSODY

Myślę, że wszyscy już znają markę Antila. Niezwykle popularne modele 26cc oraz 27 stały się inspiracją do stworzenia nieco większego brata (lub siostry ;) ) – 'dziesięciometrowca’. W efekcie powstał jacht Antila 33, który jako jeden z największych na Mazurach czaruje nas przepiękną linią, kusi zmysłowymi kształtami, przykuwa wzrok nowoczesnym wyglądem. Może ciężko porównywać Antilę 33 do Tesa 32 Dreamera, ale mając w swojej ofercie tesy muszę przyznać, że pomimo niewielkiej cyfrowej różnicy jednej stopy, Antila jest odczuwalnie dłuższa i znacznie szersza.

Poznaj bliżej

ANTILA 33. Myślę, że wszyscy już znają markę Antila. Niezwykle popularne modele 26cc oraz 27 stały się inspiracją do stworzenia nieco większego brata (lub siostry ;) ) – dziesięciometrowca. W efekcie powstał jacht Antila 33, który jako jeden z największych na Mazurach czaruje nas przepiękną linią, kusi zmysłowymi kształtami, przykuwa wzrok nowoczesnym wyglądem. Może ciężko porównywać Antilę 33 do Tesa 32 Dreamera, ale mając w swojej ofercie tesy muszę przyznać, że pomimo niewielkiej cyfrowej różnicy jednej stopy, Antila jest odczuwalnie dłuższa i znacznie szersza. Tylny trap i w pełni otwarty, niczym nieograniczony kokpit sprawia, że wejście na jacht z pomostu jest bardzo proste i bezpieczne. Obsługa jachtu jest łatwa i intuicyjna. Silnik dysponuje duża mocą. Śruba napędowa jest tak dobrana by jacht był silny, radził sobie z falą i niesprzyjającym wiatrem a w razie potrzeby natychmiast wyhamował. Wszystkie liny sprowadzone są w jednym miejscu do kokpitu. Samohalsujący fok wymaga tylko początkowych ustawień a w trakcie rejsu pozostaje bezobsługowy. W przypadku cięższych prac jak podnoszenie masztu do dyspozycji jest elektryczny kabestan. Wszystko co potrzeba jest pod ręką a w dłoniach zdolnego żeglarza jacht daje się prowadzić wręcz w pojedynkę. Ze względu na gabaryty, stanowczo zalecam pomoc załogi w manewrach portowych.

Bimini jest ukłonem w stronę sternika, który w każdej sytuacji musi zmagać się z niedogodnościami pogody, takimi jak nadmierne słońce, wiatr i deszcz. A kto jak nie on, dba o nasze bezpieczeństwo? Nie zapominając o pozostałej części załogi dodatkowo mamy szprycbudę. Spełnia ona podobną funkcję, jednak dzięki niej można również zachować komfortowe warunki wewnątrz jachtu – nie przenika wówczas uporczywe zimno i wilgoć, a wychodząc na zewnątrz w wyjątkowy skwar korzystamy z uroku cienia. Dodatkowy element łączący daszek z szprycbudą umożliwia zakrycie całego kokpitu podczas odpoczynku w porcie. Temu rozwiązaniu zawdzięczamy niezwykłą swobodę korzystania z jachtu – czy słońce, czy deszcz, czy chociażby ciekawskie spojrzenia osób niepożądanych.

Wnętrze jachtu jest obszerne, wygodne. Skórzane kanapy w mesie zapewniają komfort dają uczucie pełnego luksusu. Ciepła woda jest doprowadzona zarówno do części kuchennej, łazienkowej jak i do prysznica znajdującego się w kokpicie. Trzy zamykane dwu osobowe koje to dyskretne sypialnie z wygodnymi szerokimi materacami.

Czarter zaczynamy z portu Łabędzi Ostrów koło Giżycka – Mazury.

Kluczowy cechy

Silnik stacjonarny 27KM

Ster strumieniowy

Ogrzewanie

Ciepła woda

Echosonda

Toaleta typu morskiego

2 koła sterowe

Fok samo-halsujący

Wyposażenie

ubezpieczony
stacjonarny silnik VETUS diesel, 27KM
zabudowa w drewnie indian apple
rok budowy 2016
ECHOSONDA/LOG/GPS
SZPRYCBUDA
BIMINI z dostawką pozwalającą na zadaszenie całego kokpitu
grot na łożyskowanych pełzaczach z Lazy Jack (grot z możliwością refowania)
samohalsujący fok na sztywnym sztagu z osłonami UV
wszystkie liny sprowadzone do kokpitu (bloki zwrotne, stopery, kabestany)
miecz uchylny
2x KOŁO STEROWE
STER STRUMIENIOWY
patent do kładzenia masztu
kabestan elektryczny
podwójny sztormreling
stolik w kokpicie
oświetlenie elektryczne
TV + smart tv (android)
radio CD/MP3 Android, centrum multimedialne
gniazdo do ładowania tel. komórkowych w każdej kajucie
kuchenka gazowa
naczynia nietłukące się, sztućce, naczynia kuchenne
instalacja wody pitnej i zaburtowej
ciepła woda - bojler
prysznic z ciepłą wodą w kokpicie
OGRZEWANIE - Eberspächer diesel, niezależne
LODÓWKA agregatowa, elektryczna, 40l
WC elektryczne, typu morskiego
środki ratunkowe
cumy, obijacze, kotwica, pagaje, bosak
podstawowe narzędzia

Dane techniczne

Model jachtu Antila 33
Wymiary długość/szerokość 9.99m / 3.24m
Zanurzenie minimalne/maksymalne 0.45m / 1.80m
Wysokość w kabinie 1.95m
Powierzchnia żagli: 50m2
Liczba osób komfortowo 6-8
Liczba osób maksymalnie 9
Port wypłynięcia Łabędzi Ostrów - Piękna Góra koło Giżycka

Cennik 2022

……... - 28.04 550
28.04 - 03.05 750
03.05 - 28.05 600
28.05 - 15.06 650
15.06 - 19.06 800
19.06 - 25.06 650
25.06 - 09.07 700
09.07 - 20.08 800
20.08 - 03.09 750
03.09 - 23.10 600

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami !

Zarezerwuj już dziś

Antila 33 RHAPSODY

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu